Zástěny Silentia

Víte, že akreditace zdravotnického zařízení zkoumá i zajištění soukromí pacienta? To Vám zajistí švédské dělicí stěny Silentia přesně dle požadavků EU.

Stěny lze snadno roztáhnout. Zavěšují se buď k pevnému závěsu na zdi, nebo k pojízdnému stojanu s kolečky. Pak je možné zástěnu přemístit a rozložit kdekoliv. I s podvozkem je stěna velmi stabilní.

Složené zabírají minimální prostor. Každá stěna se skládá z několika dílů, od nejkratší pětidílné 1,25 m, až po patnáctidílnou 3,75 m. Snadno se čistí a mají vysoký stupeň nehořlavosti.

Silentia AB je švédská rodinná firma založená v roce 1989. Centrála firmy Silentia je ve městě Falkenberg na západním pobřeží Švédska.

Společnost Silentia přišla v roce 1990 s patentovaným systémem Silentia Screen System, který po celém světe vyvolal revoluci v zacházení se soukromím pacienta.

Zástěny Silentia jsou nejlepším řešením zastínění pacienta v nemocnici i ve všech ostatních případech péče.

Tyto zástěny Silentia byly vyvinuty jako náhrada tradičních řešení, jakými je nejčastěji látkový závěs ukotvený ke stropu.

Zástěny Silentia jsou i bez demontáže snadno omyvatelné, některé umožňují i průnik denního světla. Proto jsou velmi populární mezi zdravotnickým personálem dnes už ve více jak 50 státech světa.

Společnost Silentia stále něco pro své zákazníky vylepšuje – volbu použitých materiálů, design, konstrukci nebo technologii výroby.

Naše společnost LABO–MS nabízí tento zajímavý program jako výhradní partner výrobce pro Česko a Slovensko.

LABO - MS, spol. s r.o.

Petržílkova 2491/56
158 00 Praha 5
Tel.: 251 624 035, 251 624 371
e-mail: labo-ms@labo-ms.cz

Najdete nás na Facebooku

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.


Pro odeslání opište text z obrázku